TworzyMY Kraków

Fundacja TworzyMY Kraków działa na rzecz nowoczesnej przestrzeni miejskiej, prowadząc ogólnopolskie konkursy architektoniczne. Zwycięskie projekty uzupełniają prestiżowe inwestycje deweloperskie w Polsce.

ORION Organizacja Społeczna

Energii nie można zniszczyć – można ją przekształcić w coś nowego, zmieniając jej formę. W ten sposób wszystkie zdarzenia mają znaczenie, a zdobyte doświadczenie procentuje kreacją bardziej wysublimowanych form.

Nasza Fundacja powstała w roku 2014 pod nazwą Fundacja Praca Moc Energia. Po zmianie nazwy kontynuujemy te projekty, które mają związek z osią terminów jak informacja, kultura oraz dźwięk.

Kamienica1 Fundacja Na Rzecz Rozwoju Sztuki i Promocji Zdrowia

Działamy od 2011 r i posiadamy status Organizacji Pożytku Publicznego. Zachęcamy do aktywizacji i prowadzenia zdrowego trybu życia. Organizujemy zajęcia i wydarzenia sportowo-rekreacyjne dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Wspieramy również inne organizacje i popularyzujemy fundraising. Wszystko po to aby ludzie żyli aktywnie, z pasją i uśmiechem!

Fundacja Przystanek Rodzina

Fundacja Przystanek Rodzina wspiera dzieci będące pod opieką zastępczą. Jej celem jest, aby wszystkie dzieci mogły mieć prawdziwy dom i rodzinę. Od 2016 roku Fundacja posiada status organizacji pożytku publicznego(OPP).